תמונת פרופיל גילת סגלליוגה הגעתי בשנת 2002 כשהייתי בהריון עם בני הבכור.  רציתי ללדת בלידה טבעית וקראתי בזמנו שתרגול יוגה יכול לסייע בשלבי ההריון והלידה.

מאז המשכתי העמקתי ותרגלתי יוגה בשיטות שונות.  התחלתי מהאיינגר יוגה ולאחר מכן שילבתי יוגה בתנועה, יוגה נשית, ויניאסה, וויני יוגה. 

                                                                      אני מורה מוסמכת ליוגה מטעם מכון וינגייט.

במקביל, לאורך השנים העמקתי בחקירה של העולמות הרוחניים דרך שיטות שמאניות עתיקות ודרך פרקטיקות קבליות. את שתי הדרכים הוסמכתי ללמד.   כיום, אני ממשיכה ללמוד ולחקור פילוסופיה יהודית וקבלה במסגרת תואר שני באוניברסיטת בר אילן. 

אני מאמינה ששילוב הפכים, הוא חיוני כדי לחוות את השלם, ולהגיע לשלום פנימי.   בדרכי כמורה, כמנחה, כהילרית, לימדתי וטיפלתי במאות אנשים בשיטות מגוונות.  דרך ההוראה שלי נובעת מחיבור בין שיטות, ומחקירה אישית. 

בנוסף לשיעורי היוגה בסטודיו שלי, אני מציעה לימוד עומק חוויתי בסדנאות שפיתחתי בשיטת  "יוגהיו" 

אני שמחה להציע בסטודיו בהוד השרון, שיעורי יוגה, מדיטציה מונחית סדנאות בשיטת יוגהיו, ומפגשי לימוד קבוצתיים.  המטרה היא לאזן, להרחיב את השלום הפנימי, לחזק את הגוף והליבה, להצליל את התודעה, להעמיק את ידיעת העצמי, ולהתחדש בכל הרמות.  תוכלו לקרא על פעילויות נוספות שאני מקיימת באתר הבית של הפעילויות : https://www.gilatsegal.co.il/

בהודיה, 
גילת סגל